Aktualności

KURSY ONLINE: Egzaminy na aplikacje prawnicze

Zapraszamy na kursy online, przygotowujące do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze 2022!

W ramach kursu otrzymasz pełen pakiet narzędzi do nauki:

Wiemy czego potrzebujesz, aby zdać egzamin wstępny na aplikacje prawnicze!

Przy współpracy z doświadczoną kadrą wykładowców, przygotowaliśmy dla Ciebie kursy w formule online, dostosowane do wymogów egzaminacyjnych ustalonych przez Ministra Sprawiedliwości, które umożliwią Ci przygotowanie się do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze.

 

Co wyróżnia kursy online organizowane przez Wydawnictwo C.H.Beck?

  • Najwyższy poziom merytoryczny – wykładowcami są doświadczeni zawodowo i cenieni w środowisku prawniczym praktycy – sędziowie, adwokaci, radcowie prawni, pracownicy organów państwowych i autorzy współpracujący z Wydawnictwem.
  • Doświadczenie – ponad 1600 zadowolonych kursantów na dotychczasowych 33. edycjach oraz grono wybitnych prowadzących pozwoliło nam przygotować unikalną na rynku ofertę dedykowaną przyszłym aplikantom.
  • Bonusy – każdy uczestnik kursu oprócz kompletu materiałów dostanie gwarantowane bonusy – pakiet narzędzi do samodzielnej nauki. Kurs wraz z bonusami to recepta na zdany egzamin!

Terminy kursów:
Aż 3 edycje do wyboru: marcowa, majowa oraz lipcowa. Sprawdź terminy poszczególnych edycji. 

Najlepsza rekomendacja to zadowoleni uczestnicy. Przeszkoliliśmy już ponad 1700 uczestników, spośród których 93% uzyskało pozytywny wynik na egzaminie!