Aktualności

I Ogólnopolska Konferencja „Bezpieczne podatki, czyli prawnogospodarcza problematyka oszustw podatkowych”

10 grudnia 2018 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja „Bezpieczne podatki, czyli prawnogospodarcza problematyka oszustw podatkowych”. Jest to nowe wydarzenie, które organizuje Koło Prawa Podatkowego TBSP UJ we współpracy z Fundacją „Polska Jutra”.

Podczas konferencji merytorycznej analizie zostaną poddane zagadnienia dotyczące oszustw podatkowych, działania mające na celu uszczelnienie systemu podatkowego przedsięwzięte przez obecnie rządzących a także ich wpływ na budżet państwa, zwykłych podatników jak i  przedsiębiorców.

W tegorocznej konferencji swój udział jako prelegenci zadeklarowały osoby reprezentujące zarówno środowisko naukowe jak i środowisko przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką wyłudzeń podatkowych, odpowiedzialności karnoskarbowej oraz przeciwdziałania przestępczości podatkowej.

Więcej informacji o konferencji oraz rejestrację na wydarzenie można znaleźć na stronie http://www.knpp.tbsp.wpia.uj.edu.pl oraz na portalu Facebook pod adresem https://www.facebook.com/tbsp.podatki