Aktualności

Egzamin adwokacki i radcowski 2024

Wydawnictwo C.H.Beck przygotowało bogatą ofertę kursów dla osób przystępujących do egzaminu z doświadczenia zawodowego lub z tytułu naukowego.

Kursy przygotowujące do egzaminu prawniczego Ministerstwa Sprawiedliwości odbywają się w nowoczesnej i wygodnej formule online. Zostały opracowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie metodologiczne i wskazówki ekspertów oceniających egzaminy. Podczas zajęć szybko, wygodnie i skutecznie powtórzysz materiał wymagany na egzaminie adwokackim, egzaminie radcowskim oraz egzaminie notarialnym, a także utrwalisz potrzebną wiedzę.

Zajęcia do egzaminu prawniczego prowadzi doświadczona i ceniona kadra sędziów, adwokatów, radców prawnych i notariuszy, a schemat zajęć został podzielony na bloki, które odpowiadają kolejnym częściom egzaminu.

Szkolenia przygotowujące do egzaminu zawodowego mają charakter warsztatowego kursu z elementami dynamicznej prezentacji, przydatnych kazusów, konkretnych przykładów, konsultacji oraz analiz. Podczas kursu będziesz mógł natychmiast weryfikować swoją wiedzę oraz wykorzystać ją w ćwiczeniach. Wyeliminujesz błędy i zyskasz pewność przed egzaminem!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta kursów: https://bit.ly/3Q1mY98