Aktualności

Konferencja „Kierunki reform w prawie podatkowym – dokąd zmierza ustawodawca?” – z patronatem Ministerstwa Finansów

Organizowana przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ XII Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego pt. „Kierunki reform w prawie podatkowym – dokąd zmierza ustawodawca?” została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Finansów. Tegoroczna edycja Konferencji jest o tyle wyjątkowa, iż po raz pierwszy w ciągu jej 12-letniej historii, uczestnicy będą mieli okazję posłuchać prelekcji przedstawiciela Resortu Finansów, w osobie Podsekretarza Stanu Pana Pawła Gruzy, który wygłosi referat na temat zmian w prawie podatkowym oraz działań Ministerstwa Finansów.

W trakcie swojego istnienia, Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego urosła do rangi wydarzenia, na które raz do roku zjeżdżają najwybitniejsze osobistości ze świata podatków, zarówno z obszaru doktryny oraz nauki, jak i samej praktyki. Samo Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, w którym corocznie przeprowadzana jest Konferencja, przeradza się natomiast w miejsce konfrontacji oraz wymiany poglądów. Znaczną część uczestników stanowią studenci oraz doktoranci, dla których jest to niepowtarzalna szansa na poszerzenie zakresu wiedzy z obszaru prawa podatkowego.

Więcej  informacji o konferencji oraz rejestrację na wydarzenie można znaleźć na stronie www.podatki.confer.uj.edu.pl oraz na portalu Facebook pod adresem www.facebook.com/konferencjapodatkowatbspuj.