Aktualności

Zaproszenie do udziału w Akademii Spółek Kapitałowych


W imieniu Fundacji Semper Augustus zapraszamy Państwa do udziału w XII edycji Akademii Spółek Kapitałowych (ASK 2022). Partnerem studenckim wydarzenia jest Koło Naukowe Prawa Gospodarczego i Handlowego TBSP na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tegoroczna Akademia trwa od 3 marca do 26 maja 2021 r. i składa się z 12 spotkań (wykładów i debat) a także towarzyszących im warsztatów. Akademia jest wydarzeniem całkowicie otwartym, a uczestnictwo w niej jest bezpłatne. Spotkania odbywają się w formule online. Linki do poszczególnych spotkań będziemy przesyłać zarejestrowanym uczestnikom za pośrednictwem maila. Osoby zarejestrowane, które będą uczestniczyły w określonej liczbie spotkań tegorocznej edycji ASK otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Akademia została objęta honorowym patronatem m.in. przez: Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego; Dziekana Wydziału Prawa
i Administracji Uniwersytetu Śląskiego
; Instytut Allerhanda, Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie  Gospodarczej w Warszawie oraz Polskie Stowarzyszenie Sądownictwa Polubownego. Patronem Medialnym wydarzenia jest Wydawnictwo C.H. Beck. Oficjalnymi Partnerami Głównymi wydarzenia są kancelarie prawne: CMS, Dentons, Gessel, oraz KWKR Konieczny Wierzbicki. Partnerami wydarzenia są kancelarie prawne: JDP Drapała & Partners, JWMS oraz SPCG.

Rejestracja do wydarzenia >>

Więcej informacji dotyczących Akademii znajdą Państwo na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych:

Strona internetowa: http://www.akademiaspolekkapitalowych.pl/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/akademia-spolek-kapitalowych

Facebook: https://www.facebook.com/akademiaspolekkapitalowych

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCrF25UqYUK18YE-n2dTX5HA

Organizator Akademii, fundacja Semper Augustus została założona w 2020 roku przez absolwentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zrzesza ona miłośników szeroko rozumianego prawa spółek kapitałowych, którym przyświeca idea wolnego i otwartego dostępu do edukacji, nauki, oraz wyników badań. Wszelkie wydarzenia organizowane przez Fundację mają z założenia charakter nieodpłatny, a sama Fundacja jest organizacją całkowicie non- profit i funkcjonuje wyłącznie pro publico bono. Głównym celem Fundacji jest rozwijanie i popularyzowanie wiedzy w dziedzinie prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa bankowego, prawa rynków kapitałowych oraz ekonomii przy pomocy projektów edukacyjnych.